Super hra:) vyskoušej

13. července 2008 v 12:57 |  :D klik
Konečně je to tady! Popusťe se svojí kamarádkou uzdu fantazii a napište si vlastní, ojedinělý-až bláznivý scénář svého prvního vysněného rande...

Jak na to: V této hře jde o to, abyste vyplnily mezery v následujícím textu. Svojí kamarádce budeš postupně číst jenom černě označená slova v závorkách a na místo teček doplníš její odpovědi. V žádném případě ji však nenecháš nahlédnout do textu! Až vyplníš poslední mezeru, přečteš jí nahlas celý scénář. Uvidíš, že se nestačí divit, co si vlastně vysnila!

Mé rande s

................ (jméno tvého idola) Když jsem mu otevřela dveře, políbil mě na ........... (část těla). V ruce držel ........... (dárek z cesty).Společně jsme si pak sedli na ................ (kus nábytku). Samou nervozitou zakopl o ................ (něco, co patří k vybavení bytu). Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý ........... (barva). Ale to ještě nebylo všechno! Kde se czal, tu se vzal můj .......... (zvíře) Chicco, lehl si k jeho nohám a začal mu lízat .......... (část těla). ................ (příslovce, které vyjadřuje stav nálady) si setřel Chiccovy sliny. Chicco to ale nevzdal a začal .......... (zvířecí zvuk) jak o život. Byla jsem z toho tak nervózní, že jsem po Chiccovi hodila ............ (nějaký předmět). Pak jsme se konečeně začali líbat. Byla jsem z toho úplně ........... (jaká jsi, když se před tebou objeví nějaký úžasný kluk). Pak si mě k sobě ............... (cokoli, čím můžeš něco pevně uchopit) přitáhl a začal mě pomalu a vášnivě svlékat ........... (část oblečení). Něžně jsem ho pohladila po .................. (část těla) a zašeptala mu do ouška:,, ....................." (název tvé nejoblíbenější písničky). Tak ho to dojalo, že mi zazpíval nejnovější hit od ............ (jméno zamilovaného zpěváka). Bohužel to v jeho podání znělo jako ............ (něco, co dělá hluk). Abych ho nenápadně co nejrychleji utišila, strčila jsem mu do ............ (otvor na těle, např. pusa,nos,...) jeho oblíbené ............. (sladkost). Když vtom mu začal v .............. (část kalhot) zvonit mobil. Byla to jeho máma. Má prý jít okamžitě domů, protože zapomněl na .................... (nějaká domácí práce). Škoda! Ale slíbil mi, že se za ............ (oblíbené číslo) dnů zase uvidíme. Na rozloučenou mi ještě vtiskl na ............. (část obličeje) vášnivý polibek.
zdroj: klarusska
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.